Kajo Sky Lodge

Viktiga bekvämligheter

  • 70 m²
  • 2 sovrum
  • 1 badrum

Läge

    Kajo Sky Lodge Rovaniemi med 2 sovrum rymmer upp till 4 gäster och erbjuder ett väldigt bra läge 6 km från religiösa platser som Rovaniemi kyrka. Denna villa, som ligger cirka 10 minuters bilresa från Kulturhuset Korundi, erbjuder bastu.

    Lapphuset ligger 7 km från villan med 1 badrum, och Santa Park ligger cirka 8 km bort. Cirka 15 minuters bilresa från boendet finns Lapplands universitet.

    I badrummet finns även en bidé, en separat toalett och en dusch. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också för din komfort.

    Gästerna i Kajo Sky Lodge har tillgång till ett komplett kök utrustat med vattenkokare, te-/kaffebryggare och köksredskap. Gästerna kan enkelt nå tågstationen Rovaniemis, som är belägen cirka 4 km bort.

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 23:00
    Utcheckning: senast 11:00

    Rumsalternativ på Kajo Sky Lodge Rovaniemi

    I badrummet finns även en bidé, en separat toalett och en dusch. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också för din komfort.

    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Kajo Sky Lodge Rovaniemi Övrigt bild Kajo Sky Lodge Rovaniemi Utsikt bild Kajo Sky Lodge Rovaniemi Toaletter bild Kajo Sky Lodge Rovaniemi Människor bild Kajo Sky Lodge Rovaniemi Inreriör bild Kajo Sky Lodge Rovaniemi Kök bild Kajo Sky Lodge Rovaniemi Korridorer bild Kajo Sky Lodge Rovaniemi Bekvämligheter bild Kajo Sky Lodge Rovaniemi Sängar bild Kajo Sky Lodge Rovaniemi Kök bild
    Villa med 2 sovrum

    Storlek: 70 m²

    Sängtyp: King size-säng

    Mer +

    Kajo Sky Lodge Rovaniemis läge

    Sevärdheter
    Utmärkta restauranger
    Transport

    Gästrecensioner av Kajo Sky Lodge Rovaniemi

    Här kan du hitta verifierade recensioner som våra användare publicerade på denna webbplats

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

    Recension har inte skickats.

    Försök igen.

    Vanliga frågor

    • Finns ett kök på Kajo Sky Lodge?
      Ja, på Kajo Sky Lodge finns ett utrustat pentry.
    • Finns det en bubbelpool i villan?
      Ja, du kan koppla av i en bubbelpool i villan.
    • Vilka anmärkningsvärda landmärken kan vi besöka under vistelsen på Kajo Sky Lodge?
      När du bor på Kajo Sky Lodge, bör du inte missa Rovaniemis viktigaste landmärken, inklusive Santa Park som ligger cirka 6 km bort.
    Tack för att du prenumererar
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Brittiskt pund
    • AUD Australisk dollar
    • CAD Kanadensisk dollar
    • BRL Brasilianska Real
    • CNY Kinesiska Yuan
    • CZK Tjeckisk krona
    • DKK Dansk krona
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Israelisk ny Shekel
    • JPY Japanska Yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Nyzeeländsk dollar
    • NOK Norsk krona
    • PLN Polska Złoty
    • RON Rumänsk leu
    • RUB Rysk rubel
    • SAR Saudiarabisk rial
    • SGD Singaporiansk dollar
    • ZAR Sydafrikanska Rand
    • KRW Sydkoreansk won
    • SEK Svensk krona
    • CHF Schweizisk franc
    • TRY Turkisk lira
    • UAH Ukrainska Hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailändska baht
    Välj språk
    Kolla bästa tillgängliga priser
    Ange dina datum för att se priser
    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Kajo Sky Lodge Rovaniemi